Göksu Mimarlık/Hakkımızda

“Göksu mimarlık olarak 35 yıldır sayısız mekanın tasarım ve uygulama projelerinde başarıyla yer alıyor, yalnızca işlevsel yada estetik mekanlar tasarlamıyor, onları farklı ve özel kılmak için ; sanatı yaşam alanına entegre ediyoruz.

Kurulduğumuz günden bu yana farklı fonksiyon ve kapsamdaki bir çok konut ve mekanda özgün bir bakış açısıyla, edindiğimiz bilgi ve birikimlerin ışığında, dünyada her an değişmekte olan tasarım trendlerini de takip ederek; insan odaklı, efektif ve öznelleştirerek tasarladık.

Yaşam kalitesi ve konforu ön plana çıkaracak, aynı zamanda kusursuz anlar için fırsat yaratacak çözümler sunuyoruz.

Uzman ve güvenilir kadromuz sizlere en iyi hizmeti vermek adına, işlerimizin estetik ve kusursuz olmasını temel ilke edinmiştir. Bu nedenle otuz beş yıllık sektör tecrübemizde, binin üzerindeki projeyi bu ilkenin bir sonucu olarak ve de kaliteli ürün, en iyi işçilik garantisiyle memnuniyetle teslim ettik.

Bir çok kuruluşta referansları bulunan GÖKSU MİMARLIK ; Tadilat ve Dekorasyon başta olmak üzere her türlü , Mutfak dolabı, Banyo dolabı , Kapı, Yatak odası, Genç çocuk odası, Portmanto, Parke gibi çeşitli ürün ve özel tasarımlar ile estetik ve kaliteyi hizmetinize sunuyor.

GÖKSU MİMARLIK 2006 yılı itibari ile mobilya üretimi haricinde güçlü ve güvenilir kadrosu ile branşında lider kapı firmalarına montaj ve lojistik konusunda çözüm ortaklığı sunuyor.2007 sonunda küvet,kabin,jakuzi ve compack sistemler konusunda da montaj hizmeti vermeye başlayan firmamız yüksek yoğunluklu sorumluluk duygusu içerisinde üstlendiği tüm görevleri başarı ile sonlandırmanın haklı gururunu yaşıyor.

Sektörün en önemli sorunlarından biri olan montaj yükünü üretici firmalardan devir alarak müşteri memnuniyeti odaklı çözümler sunuyoruz.

Göksu mimarlık olarak misyonumuz; müşterilerimize hayallerini sunarken profesyonelliğin ve tecrübenin verdiği güven ile onlara özel olduklarını hissetirmektir…”

Biz Kimiz?

Hakkımızda